top of page

slnečné jazerá senec

icon_hist_ZRÚCANINA.png

región: bratislava
lokalita:
nadmorská výška:
gps:  ►
web: ►
kontakt:

120 mnm

senec

+421 2 4592 8224

.slnečné jazerá senec – ak si chcete vychutnať dovolenku pri vode na Slovensku a milujete slnko, určite neobíďte miesto, kde je viac ako 2 000 hodín slnečného svitu v roku. Slnečné jazerá, nazývané aj Senecké, vznikali postupne do roku 1845 vybagrovaním viacerých jazier, neskôr sa spojili do jedného a v súčasnosti má tento rekreačný areál plochu 120 hektárov.

.otváracie doby

 júl - august

jún, september

 08:00 - 18:00

víkendy

.poplatok za vstup

3,00 €

2,00 €

2,00 €

3,00 €

dospelí

deti 6-15r

seniori 60+, zťp

automobil

slnečné jazerá senec
icon_HOME.png
icon_eShop.png
icon_REGMAP.png


.sprievodca


k slnečným jazerám sa pohodlne dostanete zjazdom z hlavného diaľničného ťahu Bratislava - Trnava, jazerá sa nachádzajú na východnej strane mesta Senec. Vzhľadom na svoju veľkú rozlohu je areál rozdelený na časti “Sever” a ”Juh”.


nikto sa nudiť nebude


každoročne lákajú Slnečné jazerá veľký počet návštevníkov množstvom kultúrnych podujatí a pravidelnými diskotékami priamo v areáli. Stredisko Juh je vhodnejšie pre tých, ktorí si chcú užiť oddychovú a pohodovú dovolenku. Ponúka ubytovanie v chatkách, bungalovoch, ale aj vo vlastnom karavane alebo v stane. Kto má rád zábavu a rušnejší nočný život, určite si príde na svoje v stredisku Sever.


priamo v areáli sa nachádzajú detské ihriská, tobogány, plážový volejbal, požičovňa vodných lyží, bicyklov, člnov, tenisové kurty, futbalové ihrisko a mnohé iné aktivity. V okolitých hoteloch si navyše môžete zahrať squash, bowling, minigolf, šípky či stolný tenis.


sSkvelé zážitky ponúka Aquathermal Senec na severnej strane jazier. Nájdete tu nielen kopec adrenalínu, ale aj relax pre telo a dušu v podobe masáží, sáun či oddychových miestností. O zábavu bude mať postarané celá rodina.


pri výstavbe pláží prevádzkovatelia nezabudli ani na vašich štvornohých priateľov - na každej strane jazier je vyhradená pláž pre psov.


.

.pre denné tipy na výlety sleduj naše 

facebook stránky @xplor.sk a @srdcomposlovensku

facebook skupinu @srdcomposlovensku

instagram účet @xplor.sk a @srdcomposlovensku

Pinterest nástenku Xplór

Našiel si chybu, prípadne neaktuálne údaje?

Chcel by si doplniť značku, info alebo skúsenosti, ktoré máš z vlastnej návštevy?

posledná aktualizácia:

30. januára 2023, 14:45:17

 

 

.

bottom of page