lista s ornamentom.png

MALÁ FATRA - GOLF PARK RAJEC

TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE

CAT_PRÍR_VRCHY.png
icon_STARS 5.0.png

GOLF PARK RAJEC – neďaleko mesta Rajec, medzi obcami Veľká čierna a Malé Lednice sa nachádza golfové ihrisko s deviatimi jamkami. Nádherné prostredie, veľké prevýšenie, jazierka a množstvo iných prekážok, predstavujú výzvu aj pre skúsenejších golfistov. K tomu ponuka nadštandardných služieb vytvára z Golf parku Rajec ideálne miesto pre strávenie aktívneho oddychu.

REGIÓN: ► MALÁ FATRA a RAJECKÁ DOLINA

LOKALITA:

NADMORSKÁ VÝŠKA:

GPS:  ►

WEB: ►

TEL:

480 mnm

RAJEC

+421 917 477 235

icon_HOME.png

SK.07.05.02

GOLF PARK RAJEC

1/8

XPLÓR eSHOP

map texture

GoogleEarth

00_3d_mapka_slovensko.png

Našiel si chybu, prípadne neaktuálne údaje?

Chcel by si doplniť značku, info alebo skúsenosti, ktoré máš z vlastnej návštevy?

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA:

OTVÁRACIE DOBY

Celoročne 

07:00 - 20:00

POPLATOK ZA VSTUP


35,00 €

29,75 €

29,75 €

9 jamiek

dospelí

deti do 18r

seniori nad 60r

SPRIEVODCA 


Golfový rezort je v prevádzke od roku 2007. Ihrisko leží na 14 hektároch s dĺžkou 2016 metrov zo žltých odpadlísk pri páre 32. Napriek kratšej dĺžke a menším greenom sa vyznačuje vysokou kvalitou trávnatých plôch. Na prvý pohľad sa nemusí zdať náročné, ale členitosť ihriska a rôzne prekážky môžu potrápiť mnohých hráčov. Kvôli veľkosti je ideálne pre tréning kratšej hry, cca 1,5 hodiny. Súčasťou je aj krytý a osvetlený driving range, ktorého dopadová zóna je dlhšia ako 250 metrov, kvalitný chippng a putting green.

Na svoje si príde aj golfista-začiatočník. Tréneri Vám pripravia ideálne podmienky na kurz Zelenej karty.

Súčasťou je Club House s denným barom, terasou pre asi 100 hostí a obchod s golfovými potrebami.


Footgolf


17. júna v roku 2017 bola v rezorte spustená nová aktivita – FootGolf. Ak ste o niečom podobnom ešte nepočuli, je to spojenie dvoch populárnych športov – futbalu a golfu. Cieľom hry je dostať futbalovú loptu na čo najmenší počet rán do jamky s priemerom cca 53 cm. Je to nenáročná a veľmi obľúbená športová aktivita pre deti i dospelých.

Na Slovensku ide o najväčšie footgolfové ihrisko. Tvoria ho dve ihriská s osemnástimi jamkami. Sú určené pre širokú verejnosť ale i pre organizáciu majstrovských turnajov.

Krstným otcom a ambasádorom rezortu je Vladimír Labant, ktorý bol výborný futbalový reprezentant a Futbalista roku 1999.


Aktivity v okolí


V blízkosti Golf parku Rajec sa nachádzajú známe liečebné kúpele Rajecké Teplice, rázovitá obec Čičmany so známymi maľovanými domčekmi či najväčší drevený betlehem v Rajeckej Lesnej. Rajecká príroda ponúka množstvo turistických a cykloturistických trás.


PRE DENNÉ TIPY NA VÝLETY SLEDUJ NAŠE

 

xplor.png
  • Xplór Facebook
  • Xplór Instagram
xplor_AppStore_button.png
xplor_GPlay_button.png

MESAČNÝ NEWSLETTER XPLÓR