top of page
golf park rajec

golf park rajec

icon_hist_ZRÚCANINA.png

región: malá fatra a rajecká dolina
lokalita:
nadmorská výška:
gps:  ►
web: ►
kontakt:

480 mnm

rajec

+421 917 477 235

.golf park rajec – neďaleko mesta Rajec, medzi obcami Veľká čierna a Malé Lednice sa nachádza golfové ihrisko s deviatimi jamkami. Nádherné prostredie, veľké prevýšenie, jazierka a množstvo iných prekážok, predstavujú výzvu aj pre skúsenejších golfistov. K tomu ponuka nadštandardných služieb vytvára z Golf parku Rajec ideálne miesto pre strávenie aktívneho oddychu.

.otváracie doby

.poplatok za vstup

celoročne 

07:00 - 20:00

oficiálna stránka

viac info

icon_HOME.png
icon_eShop.png
icon_REGMAP.png
icon_HOME.png
icon_eShop.png
icon_REGMAP.png


.pre denné tipy na výlety sleduj naše 

facebook stránky @xplor.sk a @srdcomposlovensku

facebook skupinu @srdcomposlovensku

instagram účet @xplor.sk a @srdcomposlovensku

Pinterest nástenku Xplór

.sprievodca


Golfový rezort je v prevádzke od roku 2007. Ihrisko leží na 14 hektároch s dĺžkou 2016 metrov zo žltých odpadlísk pri páre 32. Napriek kratšej dĺžke a menším greenom sa vyznačuje vysokou kvalitou trávnatých plôch. Na prvý pohľad sa nemusí zdať náročné, ale členitosť ihriska a rôzne prekážky môžu potrápiť mnohých hráčov. Kvôli veľkosti je ideálne pre tréning kratšej hry, cca 1,5 hodiny. Súčasťou je aj krytý a osvetlený driving range, ktorého dopadová zóna je dlhšia ako 250 metrov, kvalitný chippng a putting green.

Na svoje si príde aj golfista-začiatočník. Tréneri Vám pripravia ideálne podmienky na kurz Zelenej karty.

Súčasťou je Club House s denným barom, terasou pre asi 100 hostí a obchod s golfovými potrebami.


footgolf


17. júna v roku 2017 bola v rezorte spustená nová aktivita – FootGolf. Ak ste o niečom podobnom ešte nepočuli, je to spojenie dvoch populárnych športov – futbalu a golfu. Cieľom hry je dostať futbalovú loptu na čo najmenší počet rán do jamky s priemerom cca 53 cm. Je to nenáročná a veľmi obľúbená športová aktivita pre deti i dospelých.

Na Slovensku ide o najväčšie footgolfové ihrisko. Tvoria ho dve ihriská s osemnástimi jamkami. Sú určené pre širokú verejnosť ale i pre organizáciu majstrovských turnajov.

Krstným otcom a ambasádorom rezortu je Vladimír Labant, ktorý bol výborný futbalový reprezentant a Futbalista roku 1999.


aktivity v okolí


V blízkosti Golf parku Rajec sa nachádzajú známe liečebné kúpele Rajecké Teplice, rázovitá obec Čičmany so známymi maľovanými domčekmi či najväčší drevený betlehem v Rajeckej Lesnej. Rajecká príroda ponúka množstvo turistických a cykloturistických trás.


Našiel si chybu, prípadne neaktuálne údaje?

Chcel by si doplniť značku, info alebo skúsenosti, ktoré máš z vlastnej návštevy?

posledná aktualizácia:

28. novembra 2022, 15:42:26

bottom of page