top of page
kúpele patince

kúpele patince

icon_hist_ZRÚCANINA.png

región: podunajsko
lokalita:
nadmorská výška:
gps:  ►
web: ►
kontakt:

113 mnm

-

+421 902 179 079

.kúpele patince – toto jedinečné letné termálne kúpalisko vás priláka nielen zábavným tobogánovým svetom, ale aj najvyššími nameranými teplotami na Slovensku. Prídu si tu na svoje dovolenkári, blahodárne účinky ocenia ľudia so zdravotnými problémami.

.otváracie doby

.poplatok za vstup

kúpalisko 

jún - aug


08:00 - 20:00

6,00 €

3,00 €

zadarmo

dospelí

deti 1-12r

deti do 1r 


icon_HOME.png
icon_eShop.png
icon_REGMAP.png


.pre denné tipy na výlety sleduj naše 

facebook stránky @xplor.sk a @srdcomposlovensku

facebook skupinu @srdcomposlovensku

instagram účet @xplor.sk a @srdcomposlovensku

Pinterest nástenku Xplór

.sprievodca


kúpalisko sa nachádza 15 kilometrov od Komárna, pri najjužnejšom mieste Slovenska, pri Patinciach. Celý areál bol vybudovaný okolo termálneho prameňa, ktorý je v hĺbke 160 – 200 m a dosahuje teplotu 27 °C. Voda v bazénoch má blahodárny vplyv na pohybové ústrojenstvo a kožné ochorenia. Aj preto toto stredisko láka už niekoľko desaťročí obrovský počet návštevníkov. Areál býva otvorený počas letnej sezóny od 7.30 do 20.00 hod.


návštevníkom ponúka 6 vonkajších bazénov, a to plavecký, športový, detský, sedací, rekreačný a dopadový s teplotami od 27 do 33 stupňov Celzia. Milovníci adrenalínu môžu vyskúšať tobogánový svet s celkovou dĺžkou 150 m a ponúka tobogány ako Anaconda – najdlhší, Kamikaze – najprudší a Family s najširšou šmykľavkou.


areál ponúka návštevníkom veľké množstvo aktivít. Neďaleko bazénov sa nachádza umelé jazierko s rozlohou 1,4 ha, kde si môžete požičať čln, vodné bicykle alebo zachytať ryby.


pre milovníkov športu sú tu k dispozícii tenisové kurty, stolný tenis, golf, plážový volejbal a mnoho iného.


dokonalý relax poskytne wellness hotela Patince, ktorý sa nachádza priamo v areáli. Ponúka vnútorné bazény, sauny, masáže, pre dámy beauty služby a rôzne druhy kúpeľov ako rašelinový, pivný, magnéziový a rôzne iné.


obec Patince ponúka aj iné druhy ubytovania, ako sú penzióny, chatky a taktiež v areáli nájdete rôzne gastronomické prevádzky s rozmanitým výberom pre každého.

Našiel si chybu, prípadne neaktuálne údaje?

Chcel by si doplniť značku, info alebo skúsenosti, ktoré máš z vlastnej návštevy?

posledná aktualizácia:

7. mája 2023, 9:51:30

bottom of page