top of page
thermal corvinus veľký meder

thermal corvinus veľký meder

icon_hist_ZRÚCANINA.png

región: podunajsko
lokalita:
nadmorská výška:
gps:  ►
web: ►
kontakt:

121 mnm

veľký meder

+421 917 220 304

.thermal corvinus veľký meder – v prostredí 100 - hektárového lesoparku otvára brány návštevníkom 365 dní v roku veľký aquapark. Nachádza sa v Podunajsku, na okraji mesta Veľký Meder, len 66 km od hlavného mesta Bratislava.

.otváracie doby

.poplatok za vstup

celoročne

09:00 - 20:00

na oficiálnej stránke

cenník

icon_HOME.png
icon_eShop.png
icon_REGMAP.png


.pre denné tipy na výlety sleduj naše 

facebook stránky @xplor.sk a @srdcomposlovensku

facebook skupinu @srdcomposlovensku

instagram účet @xplor.sk a @srdcomposlovensku

Pinterest nástenku Xplór

.sprievodca


thermal Corvinus Veľký Meder je nazývaný aj kúpeľmi jeho veličenstva. Vyvierajú tu dva pramene s teplotou od 57 do 72 °C a voda v nich má blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo a ľudský organizmus. Teplota vody v bazénoch je od 27 do 37 °C. Pre návštevníkov je pripravených 9 bazénov s termálnou vodou.


pre najmenších návštevníkov je pripravených niekoľko atrakcií. Vo vonkajšom areáli nájdu detský bazén, tobogány, lanový park Tarzania, detské ihriská – Korytnačí hrad, Hrad Orliaka a Ostrov drobčekov, kde sa môžu vyšantiť.


dospelí si môžu zaplávať vo vonkajšom plaveckom bazéne, prípadne si oddýchnuť v relaxačných bazénoch alebo sa tiež vyšantiť na tobogánoch.


vnútorný areál ponúka návštevníkom niekoľko rôznych bazénov, vrátane bazénu s detskými atrakciami, čiže je aquapark v plnej miere využiteľný aj pri škaredom a zimnom počasí.


kto chce relaxovať, má k dispozícií wellness s viacerými druhmi sáun, je tu soľná komora, masáže, magnetoterapia a solárium.


aquapark ponúka svojim návštevníkom po celý rok rôzne animačné programy a rôzne kultúrno-zábavné podujatia. Určite sa tu nudiť nebudete.


Našiel si chybu, prípadne neaktuálne údaje?

Chcel by si doplniť značku, info alebo skúsenosti, ktoré máš z vlastnej návštevy?

posledná aktualizácia:

7. mája 2023, 9:51:24

bottom of page