lista s ornamentom.png

SPIŠ - THERMAL PARK VRBOV

TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE

Thermal Park Vrbov
Thermal Park Vrbov

Thermal Park Vrbov
Thermal Park Vrbov

1/1
icon_STARS 5.0.png

THERMAL PARK VRBOV - areál termálneho kúpaliska sa nachádza 7 km od Kežmarku. Voda, ktorá sa tu nachádza, patrí medzi najliečivejšie v strednej Európe. Má priaznivý účinok na liečbu dvanástich ochorení a je vhodná aj na pitie.

REGIÓN: ► SPIŠ a PIENINY

LOKALITA:

NADMORSKÁ VÝŠKA:

GPS:  ►

WEB: ►

TEL:

<poiNadmV>

<poiLokalita>

<poiPhone>

icon_HOME.png

SK.19.00.18

THERMAL PARK VRBOV

icon_hist_HRAD.png
icon_hist_HRAD.png
VIRTUÁLNA MINCA XPLÓR NFT
#47/99
.47
SK.19.00.18
SPIŠ - THERMAL PARK VRBOV
Thermal Park Vrbov
00_3d_mapka_slovensko.png
00_3d_mapka_slovensko.png
1/8
xplor_AppStore_button.png
xplor_GPlay_button.png

Našiel si chybu, prípadne neaktuálne údaje?

Chcel by si doplniť značku, info alebo skúsenosti, ktoré máš z vlastnej návštevy?

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA:

23. júna 2021, 14:39:45

OTVÁRACIE DOBY

Celoročne prístupný

09:00 - 22:00

POPLATOK ZA VSTUP


16,50 €

14,00 €


12,50 €

10,00 €

Thermal zóna

Dospelí

Zľavnený

Thermal Leto

Dospelí

Zľavnený


SPRIEVODCA


Vyviera z hĺbky vyše 2000 metrov a dosahuje teplotu 59°C, čo ju predurčuje na liečbu pohybového aparátu. V thermal parku sa nachádza desať bazénov, z ktorých štyri sú detské. Teplota v týchto bazénoch je od 26°C až do 38°C. Kúpalisko je otvorené počas celého roka a veľmi často ho navštevujú športovci, kvôli regenerácii.


Geotermálna voda s obsahom dôležitých minerálnych látok má skvelý liečebný účinok. Pokiaľ sa potrebujete uvoľniť, zrelaxovať svoje telo a dušu, ste na správnom mieste. Určite k tomu prispejú trysky tečúcej vody a thajské masáže „Orchid“. Po skvelom oddychu a relaxe je Vám k dispozícii bar s občerstvením alebo koliba, kde sa môžete najesť a taktiež hotel Flipper, ktorý sa nachádza v areáli.

Thermal park ponúka ubytovanie v bungalovoch v dvojposteľových izbách, ale pokiaľ chcete stanovať , v areáli je možnosť kempovania za skvelé ceny. Do vonkajších bazénov sa dostanete cez sklenenú budovu.


Počas zimy je v thermal parku k dispozícii päť bazénov, z toho dva sú sedacie s prúdmi tečúcej vody, jeden je prieplavový bazén s masážnymi tryskami. Pre plavcov je tu 35 metrový plavecký bazén a deti sa môžu vyblázniť v detskom bazéne „Lienka“, ktorý má 32°C.

Thermal park Vrbové je vhodný úplne pre každého návštevníka, ktorý chce stráviť peknú dovolenku v prírode. Keďže je tam možnosť širokého vyžitia, je vhodný pre strávenie dovolenky nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre seniorov.


Pár tipov na záver


V blízkosti thermal parku sa nachádza lovný rybník. Tu si môžete zakúpiť denný alebo týždenný lístok na rybárčenie a uloviť kapra, sumca, šťuku, zubáča a pleskáča.

Pokiaľ máte radi turistiku, vyberte sa do neďalekého národného parku Slovenský raj, určite nezabudnite navštíviť Beliansku jaskyňu, vodopády studeného potoka alebo históriou opradené mesto Kežmarok.


PRE DENNÉ TIPY NA VÝLETY SLEDUJ NAŠE

 

SCREENS_4_AppleStore&GooglePlay.png