top of page

región: tatry
lokalita:
nadmorská výška:
gps:  ►
web: ►
kontakt:

663 mnm

poprad

+421 527851 111

.aquacity poprad – ekologický rezort, ktorý využíva voľne dostupné prírodné zdroje zabezpečujúce teplo a energiu. Wellness, bazény, sauny, šport a krásne ubytovanie, toto všetko, pod jednou strechou ponúka. Navštívte aj vy obľúbený „raj pod Tatrami“ a prežite neopakovateľné chvíle plné zábavy a oddychu.

.otváracie doby

celoročne


09:00 - 22:00

.poplatok za vstup

cenník služieb

oficiálna stránka 

aquacity poprad

icon_hist_ZRÚCANINA.png
aquacity poprad
icon_HOME.png
icon_eShop.png
icon_REGMAP.png


.sprievodca


aquaCity Poprad je energeticky doslova sebestačný. Využíva geotermálnu vodu a slnečnú energiu a denne tak prispieva k lepšiemu životnému prostrediu. Odborníci zo 190 krajín udelili v rokoch 2007 a 2008 svetové ocenenie pre AquaCity Poprad. Ako prvé sa stalo víťazom v medzinárodnej súťaži World Travel Awards v kategórii “Worlds Leading Green Resort” - Najlepšie ekologické stredisko na svete.


aquapark


vodný svet tvorí 13 vonkajších a vnútorných termálnych a relaxačných bazénov. Nachádza sa tu 350 vodných atrakcií ako masážne trysky, vírivky, perličky a vodné prilby.


v exteriéri sú 3 termálne bazény s teplotou vody 28°- 38°C s vírivkami a vodnými atrakciami (plavecký, sedací a relaxačný bazén).


v interiéri nájdete relaxačné bazény Blue Sapphire s chromoterapiou a večernou 3D Laser show, luxusné bazény Blue Diamond s nápojovými barmi, detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov (bazén so slanou vodou, stroskotanou loďou, šmýkačkami a atrakciami), vírivku pre dospelých, terárium s leguánmi, 50 m dlhý plavecký bazén a parnú saunu.


wellness centrum – FIRE & WATER WELLNESS & SPA


aquaCity Poprad má najväčšie wellness centrum na Slovensku. Nachádza sa na dvoch podlažiach a jeho rozloha je 1590 m2. Je rozdelené na privátnu a párty zónu. Oddýchnuť si môžete v privátnom bazéne, vírivke či v saunách (ceremoniálna sauna, soľná sauna, mentolová sauna, suchá a infra sauna). Ďalej tu nájdete ľadovú jaskyňu, oddychové a párty miestnosti s vodnými posteľami, 14 m dlhý bar, kde Vám namiešajú chutný kokteil. Chvíle vám spríjemni i thajská, relaxačná masáž, rôzne spa procedúry či solárium.


zdravie a šport


otužilci môžu vyskúšať Kryocentrum, kde sa lieči chladom pri -120°C. Pre športovcov je k dispozícii športový areál, fitness, spinning a kardio centrum.


ubytovanie


aquaCity Poprad ponúka ubytovanie v luxusných a cenovo dostupných hoteloch. Na svoje si prídu rodiny s deťmi, zamilované páry, milovníci aktívnej dovolenky či relaxu. Je tu možnosť usporiadania firemnej akcie alebo eventu. Stačí si len vybrať jeden z nasledujúcich hotelov:

  • luxusný hotel Mountain View****

  • rodinný hotel Seasons***

  • moderný hotel Riverside***

  • moderný wellness hotel Horizont Resort ****

  • hotel Hills ****

zábava


ak sa rozhodnete navštíviť tento komplex, nudiť sa rozhodne nebudete. Pre deti sa pravidelne pripravuje animačný program a detské párty s maskotmi Oskarom, Olíviou a Lilly. K dispozícii je i večerná škôlka a samozrejmosťou sú detské kútiky a ihriská. Dospelí môžu vyskúšať niektorú z adrenalinových atrakcií a aquaaerobik. Každý večer sa v bazénoch koná tematická laser show a rôzne iné podujatia a akcie (program nájdete na web stránke alebo priamo v AquaCity Poprad).


.pre denné tipy na výlety sleduj naše 

Našiel si chybu, prípadne neaktuálne údaje?

Chcel by si doplniť značku, info alebo skúsenosti, ktoré máš z vlastnej návštevy?

posledná aktualizácia:

27. marca 2023, 10:12:05

bottom of page