Search Results

Bylo nalezeno 34 výsledků pro „ÚDOLIE“

 • TIESŇAVY VRÁTNA

  MALÁ FATRA - TIESŇAVY VRÁTNA TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Tiesňavy Vrátna Malá Fatra Tiesňavy Vrátna Malá Fatra 1/1 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV JEDNODUCHÁ TURISTIKA NÁUČNÝ CHODNÍK ÚDOLIE TOP na SLOVENSKU XPLÓR TIP – to nie je len národná prírodná rezervácia, ale najmä údolie v pohorí Malej Fatry. POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA: 27. apríla 2021, 18:02:17 OTVÁRACIE DOBY Celoročne prístupné POPLATOK ZA VSTUP bezplatný Vstup objavuj&spoznaj REGIÓN MALÁ FATRA ► SPRIEVODCA Údolie Tiesňavy Malebné údolie Tiesňavy sa nachádzajú v katastri obce Terchová. Práve toto čarokrásne údolie je východiskovým bodom pre turistické prechádzky a túry do Vrátnej doliny, na Jánošíkove diery, ale aj na vrcholy Malej Fatry. Prechádzka a dostupnosť Údolie Tiesňavy ponúka nádherné výhľady a prechody okolo skalných útvarov.

 • ZBOJNÍCKY CHODNÍK VRÁTNA

  MALÁ FATRA - ZBOJNÍCKY CHODNÍK VRÁTNA TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Zbojnícky chodník Vrátna Malá Fatra Zbojnícky chodník Vrátna Malá Fatra 1/1 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV JEDNODUCHÁ TURISTIKA SKRYTÝ POKLAD ÚDOLIE TOP v REGIÓNE XPLÓR TIP – poskytuje krásne výhľady a vynaložená námaha stojí za jeho zdolanie.

 • ČUTKOVSKÁ DOLINA

  VEĽKÁ FATRA - ČUTKOVSKÁ DOLINA TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Čutkovská dolina Veľká Fatra Čutkovská dolina Veľká Fatra 1/1 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV SO PSOM JEDNODUCHÁ TURISTIKA ÚDOLIE TOP na SLOVENSKU XPLÓR TIP - je jednou zo vstupných brán do Národného parku Veľká Fatra.

 • HRABOVSKÁ DOLINA

  VEĽKÁ FATRA - HRABOVSKÁ DOLINA TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Hrabovská dolina Veľká Fatra Hrabovská dolina Veľká Fatra 1/1 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV SO PSOM JEDNODUCHÁ TURISTIKA ÚDOLIE TOP na SLOVENSKU XPLÓR TIP - ponúka široké možnosti vyžitia, či už hľadáte relax, alebo aktívnu dovolenku v lone prírody.

 • ŠTEFANSKÁ HUTA | Xplór #srdcomPoSlovensku

  SPIŠ - ŠTEFANSKÁ HUTA TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Štefanská Huta Štefanská Huta 1/1 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV JEDNODUCHÁ TURISTIKA CELOROČNE ÚDOLIE TOP v REGIÓNE XPLÓR TIP – nachádza sa v Kluknave medzi Krompachmi a Margecanmi.

 • KVAČIANSKA DOLINA

  BRATISLAVSKÝ HRAD SK.01.01.02.47 # 47/99 reg.01.Bratislava lok.01.Bratislava gps.48.1421_17.1002 vyd.05.2021 ​ virtuálna zberateľská minca► XPLÓR eSHOP REGIÓN: LIPTOV a NÍZKE TATRY sever ► LOKALITA: NADMORSKÁ VÝŠKA: GPS: ► WEB: ► TEL: 49.19067, 19.54553 visitLiptov.sk/kvacianskaDolina 647 mnm - +421 44 16 186 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV SO PSOM JEDNODUCHÁ TURISTIKA ÚDOLIE NÁUČNÝ CHODNÍK PRÍRODA POTOK MLYN TOP na SLOVENSKU XPLÓR TIP Kvačianska dolina Liptov Kvačianska dolina Liptov 1/1 Love It Love It Love It - je ako stvorená pre nenáročné túry pre všetky vekové kategórie.

 • JÁNSKA DOLINA

  BRATISLAVSKÝ HRAD SK.01.01.02.47 # 47/99 reg.01.Bratislava lok.01.Bratislava gps.48.1421_17.1002 vyd.05.2021 ​ virtuálna zberateľská minca► XPLÓR eSHOP REGIÓN: LIPTOV a NÍZKE TATRY sever ► LOKALITA: NADMORSKÁ VÝŠKA: GPS: ► WEB: ► TEL: 49.01488, 19.67386 janskaDolina.sk 737 mnm - +421 903 227 221 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV JEDNODUCHÁ TURISTIKA SO PSOM ÚDOLIE NÁRODNÝ PARK PRÍRODA JASKYŇA KÚPALISKO TOP na SLOVENSKU XPLÓR TIP Jánska dolina Nízke Tatry Sever Jánska dolina Nízke Tatry Sever 1/1 Love It Love It Love It - nepochybne patrí medzi najkrajšie a najdlhšie doliny Nízkych Tatier.

 • SYNAGÓGA ŠAHY

  Z kalvárie sa otvára krásny výhľad na mesto, a na údolie rieky Ipeľ.

 • DOBŠINSKÁ ĽADOVÁ JASKYŇA

  Kaňonovité údolie, ktoré vytvorila rieka Hornád predstavuje jeden z najkrajších turistických chodníkov, ktoré môže Slovenská Raj ponúknuť.

 • PROSIECKA DOLINA

  BRATISLAVSKÝ HRAD SK.01.01.02.47 # 47/99 reg.01.Bratislava lok.01.Bratislava gps.48.1421_17.1002 vyd.05.2021 ​ virtuálna zberateľská minca► XPLÓR eSHOP REGIÓN: LIPTOV a NÍZKE TATRY sever ► LOKALITA: NADMORSKÁ VÝŠKA: GPS: ► WEB: ► TEL: 49.17709, 19.48856 visitLiptov.sk/prosieckaDolina 638 mnm - +421 905 525 129 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV SO PSOM JEDNODUCHÁ TURISTIKA ÚDOLIE NÁUČNÝ CHODNÍK PRÍRODA POTOK VODOPÁD TOP na SLOVENSKU XPLÓR TIP Prosiecka dolina Liptov Prosiecka dolina Liptov 1/1 Love It Love It Love It - sa ukrýva v srdci Chočských vrchov.

 • HISTORICKÉ MOSTY V KRÁSNE

  Kamenný most Blažkov sa tiahne cca 10 metrov ponad malé údolie Drozdovského potoka.

 • rohacske-plesa

  Dolina sa považuje za najpestrejšie údolie Západných Tatier.

 • GADERSKÁ DOLINA

  VEĽKÁ FATRA - GADERSKÁ DOLINA TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Gaderská dolina Veľká Fatra Gaderská dolina Veľká Fatra 1/1 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV JEDNODUCHÁ TURISTIKA NÁUČNÝ CHODNÍK ÚDOLIE TOP na SLOVENSKU XPLÓR TIP – leží v Národnom parku Veľká Fatra a považuje sa za najkrajšiu dolinu plnú botanických skvostov.

 • ZÁDIELSKA TIESŇAVA | Xplór #srdcomPoSlovensku

  ABOV A KOŠICE - ZÁDIELSKA TIESŇAVA TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Zádielska tiesňava Zádielska tiesňava 1/1 VHODNÉ PRE DETI SO PSOM JEDNODUCHÁ TURISTIKA NÁUČNÝ CHODNÍK ÚDOLIE TOP NA SLOVENSKU XPLÓR TIP - je masívna, monumentálna, rozľahlá, ale najmä tajomná dolina, ktorá vzbudzuje rešpekt a údiv zároveň.