Search Results

Pro „K��PELE“ bylo nalezeno 452 výsledků.

 • THERMAL PARK VRBOV | Xplór #srdcomPoSlovensku

  VODNÁ PLOCHA REKREÁCIA KÚPANIE PARK REGIÓN: ► SPIŠ a PIENINY LOKALITA: NADMORSKÁ VÝŠKA: GPS: ► WEB: ► Zámčisko Gelnica Hrad Stará Ľubovňa 1/69 SPRIEVODCA Vyviera z hĺbky vyše 2000 metrov a dosahuje teplotu 59°C, Teplota v týchto bazénoch je od 26°C až do 38°C. Pre plavcov je tu 35 metrový plavecký bazén a deti sa môžu vyblázniť v detskom bazéne „Lienka“, ktorý má 32°C.

 • KÚPELE SKLENÉ TEPLICE

  Tento parný kúpeľ je európsky unikát s termálnou liečivou vodou, ktorá má 42°C. V súčasnosti tam vyviera sedem prameňov s teplotou od 37°C až po 52,3°C.

 • THERMAL CORVINUS VEĽKÝ MEDER | Xplór #srdcomPoSlovensku

  Vyvierajú tu dva pramene s teplotou od 57 do 72 °C a voda v nich má blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo Teplota vody v bazénoch je od 27 do 37 °C. Dospelí si môžu zaplávať vo vonkajšom plaveckom bazéne, prípadne si oddýchnuť v relaxačných bazénoch ponúka návštevníkom niekoľko rôznych bazénov, vrátane bazénu s detskými atrakciami, čiže je aquapark v plnej

 • DEMÄNOVSKÁ ĽADOVÁ JASKYŇA

  V jaskyni je priemerná teplota 0,5 - 3°C. Platby kartou nie sú možné tak si prineste aj hotovosť na vstupné. Teplota v jaskyni kolíše medzi +0,4°C a +3°C.

 • THERMAL PARK DUNAJSKÁ STREDA | Xplór #srdcomPoSlovensku

  Jej teplota dosahovala 57 °C a bola ideálnym prostriedkom na vznik zábavného a relaxačného miesta. Teplota vody v bazénoch je veľmi príjemná – od 26 do 39 °C. vonkajšom areáli relaxačný bazén so sedačkami, rekreačný bazén s rôznymi vodnými atrakciami, veľký plavecký Vo vnútri krytého areálu môžete využiť 4 bazény – plavecký, wellness bazén s rôznymi atrakciami, detský

 • MEANDER RESORT ORAVICE

  minerály, ktorá sa v tomto aquaparku nachádza vyviera z hĺbky 1611 metrov a dosahuje teplotu až 58 °C. Návštevníkom je k dispozícii 9 bazénov na ploche 1545 m2, a to: športový bazén, detský bazén so šmykľavkou riedia ju studenou vodou a návštevníkom je k dispozícii voda s príjemnou teplotou 32 – 34 °C. Roháčske plesá nájdete na konci Roháčskej doliny. Tvoria ich štyri ľadovcové plesá nachádzajúce sa v terasách nad sebou.

 • ČIČMANY

  POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA: 23. mája 2021, 9:43:06 OTVÁRACIE DOBY Radenov dom a Dom č. 42. Bol ušitý z domácky vyrábaného ľanového plátna a súkna. Svadobné zvyky mali zabezpečiť šťastie, zdravie a plodnosť novomanželov. objektov Dva objekty ľudovej architektúry v Čičmanoch spravuje Považské múzeum v Žiline, Radenov dom a Dom č. Dom č. 42 zakúpilo Považské múzeum v roku 1986 a v roku 1992 tu sprístupnilo expozíciu.

 • KÚPELE LÚČKY

  Pri liečbe napomáha sadrovo-zemitá uhličitá minerálna voda liečivého prameňa s teplotou 32 °C. ktorého súčasťou je vonkajší rekreačný bazén, sedací bazén s liečivou termálnou vodou s teplotou do 38 °C,

 • AQUACITY POPRAD

  POPRAD +421 527851 111 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV BAZÉN TIP PRE ZLÉ POČASIE KÚPALISKO VODNÁ PLOCHA Navštívte aj vy obľúbený „raj pod Tatrami“ a prežite neopakovateľné chvíle plné zábavy a oddychu. stránka objavuj&spoznaj REGIÓN TATRY ► Lanovka na Lomnický štít Kriváň 2495 mnm Horský hotel Popradské Pleso V exteriéri sú 3 termálne bazény s teplotou vody 28°- 38°C s vírivkami a vodnými atrakciami (plavecký Zdravie a Šport Otužilci môžu vyskúšať Kryocentrum, kde sa lieči chladom pri -120°C.

 • MESTSKÁ RADNICA ŽILINA | Xplór #srdcomPoSlovensku

  Z histórie sú známe aj Meštiansky dom č. 6 kde bola známa žilinská lekáreň "U zlatého orla". V Meštianskom dome č. 9 sa údajne zhromažďovali ženy "ľahkých mravov".

 • BYSTRIANSKA JASKYŇA

  Platby kartou nie sú možné tak si prineste aj hotovosť na vstupné. Teplota v jaskyni sa pohybuje okolo 5,5 - 6,5°C. Po celý rok je tu stála teplota vzduchu +7 °C s relatívnou vlhkosťou 92 až 98 %.

 • PLAVBY PLŤOU PO ORAVE

  ORAVA - PLAVBY PLŤOU PO ORAVE TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA mnm - +421 905 358 182 Plavby plťou po Orave Orava Plavby plťou po Orave Orava 1/1 PLAVBA PLŤOU NA ORAVE Počas plavby sa dozviete aj o histórii pltníctva na Orave. VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV ĽUDOVÉ TRADÍCIE PLTNÍCTVO PLAVBA VODNÁ PLOCHA PLTE SPLAV RIEKA TOP Zvážalo sa všeličo Pltníctvo predstavuje v súčasnosti romantickú plavbu.

 • ŠTRBSKÉ PLESO

  Štrbské pleso Štrbské pleso 1/1 Love It Love It Love It VIRTUÁLNA MINCA XPLÓR NFT #47/99 .47 SK.17.00.06 Nachádza sa na ploche 19,76 ha a miestami dosahuje hĺbku 20 m. Prístup k plesu je veľmi jednoduchý, nájdete ho v osade Štrbské pleso, ktorá je východiskovým bodom mnohých Ľahká túra zo Štrbského plesa na Popradské pleso Táto trasa je taká nejaká klasika ak chcete v Tatrách Túra zo Štrbského plesa na Popradské pleso trvá približne hodinu a pol.

 • RAČKOVE PLESÁ

  Západné Tatry Račkove plesá Západné Tatry 1/1 RAČKOVE PLESÁ - pôvabné ľadovcové jazierka, ktoré sa nachádzajú Vyšné Račkovo pleso je hlboké až 10 m, Nižné pleso má dno hĺbku iba 1,5 m. Dolina sa pri plesách rozdeľuje. Plačlivé - s vrcholom 2125 m, nazývaný aj Plačlivô je jeden z menej známych vrcholov Západných Tatier Plačlivô sa v minulosti nazývalo aj Plačlivý Roháč.