Search Results

Bylo nalezeno 421 výsledků pro „PARK“

 • NESTVILLE PARK | Xplór #srdcomPoSlovensku

  SPIŠ - NESTVILLE PARK TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Nestville Park Nestville Park 1/1 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV MESTSKÁ TURISTIKA CELOROČNE MÚZEUM TOP v REGIÓNE XPLÓR TIP je bránou k spoznaniu jedného z najmalebnejších kútov severného Slovenska, kde v roku 2012 vyrástol obdivuhodný areál Nestville Park a súčasne s ním aj expozícia liehovarníctva a tradičných ľudových remesiel – Nestville Distillery. NESTVILLE PARK – ĽUDOVÁ ARCHITEKTÚRA EXPOZÍCIA LIEHOVARNÍCTVO PARK REGIÓN: SPIŠ a PIENINY ► LOKALITA: NADMORSKÁ VÝŠKA: GPS: ► WEB: ► TEL: map texture GoogleEarth MAPA SLOVENSKO ► ► MAPA ► REGIÓN SPIŠ a PIENINY ► SK.25.00.09 NESTVILLE PARK XPLÓR eSHOP PRESKÚMAJ 1/8 Love It Love It Love It 11x HISTORICKÉ i P 4x KULTÚRNE a TECHNICKÉ i P 2x PRÍRODNÉ i P 2x ŠPORTOVÉ i P Bratislavský hrad Slnečné jazerá senec Pieskovec Sandberg Bratislavský hrad 1/18 NAHLÁSENIE ÚDAJOV Našiel si chybu, prípadne neaktuálne údaje? V areáli Nestville Parku si prídu na svoje deti aj dospelí.

 • GOLF PARK RAJEC

  MALÁ FATRA - GOLF PARK RAJEC TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Golf park Rajec Malá Fatra Golf park Rajec Malá Fatra 1/1 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV VHODNÉ PRE DOSPELÝCH REKREÁCIA GOLF TOP na SLOVENSKU XPLÓR TIP – neďaleko mesta Rajec, medzi obcami Veľká čierna a Malé Lednice sa nachádza golfové ihrisko s deviatimi jamkami. K tomu ponuka nadštandardných služieb vytvára z Golf parku Rajec ideálne miesto pre strávenie aktívneho oddychu. GOLF PARK RAJEC RAJEC ŠPORT PARK RAJEC MALÁ FATRA a RAJECKÁ DOLINA REGIÓN: ► LOKALITA: NADMORSKÁ VÝŠKA: GPS: ► WEB: ► TEL: 49.082211, 18.592285 golfparkrajec.sk 480 mnm RAJEC +421 917 477 235 ► MAPA ► REGIÓN MALÁ FATRA ► SK.07.05.02 GOLF PARK RAJEC 1/8 XPLÓR eSHOP PRESKÚMAJ map texture GoogleEarth MAPA SLOVENSKO ► Love It Love It Love It 11x HISTORICKÉ i P 4x KULTÚRNE a TECHNICKÉ i P 2x PRÍRODNÉ i P 2x ŠPORTOVÉ i P Bratislavský hrad Slnečné jazerá senec Pieskovec Sandberg Bratislavský hrad 1/18 NAHLÁSENIE ÚDAJOV Našiel si chybu, prípadne neaktuálne údaje? Aktivity v okolí V blízkosti Golf parku Rajec sa nachádzajú známe liečebné kúpele Rajecké Teplice, rázovitá obec Čičmany so známymi maľovanými domčekmi či najväčší drevený betlehem v Rajeckej Lesnej.

 • KAŠTIEĽ A PARK BETLIAR

  Park Kaštieľ Betliar obklopuje jeden najväčších anglických parkov na Slovensku. Park začali budovať Andrássyovci už v 18.storočí. Preto nájdeme v parku aj pavilón s mnohými znakmi bratstva. Krásnu Rotundu, hneď na začiatku parku, dal postaviť Leopold Andrássy v roku 1811 a mala slúžiť ako knižnica. V parku fontány slúžili majiteľom počas horúčav ako súkromné kúpaliská.

 • PARK SNOW DONOVALY

  BRATISLAVSKÝ HRAD SK.01.01.02.47 # 47/99 reg.01.Bratislava lok.01.Bratislava gps.48.1421_17.1002 vyd.05.2021 ​ virtuálna zberateľská minca► XPLÓR eSHOP PRESKÚMAJ REGIÓN: HOREHRONIE a NÍZKE TATRY juh ► LOKALITA: NADMORSKÁ VÝŠKA: GPS: ► WEB: ► TEL: 48.878083, 19.235281 parkSnow.sk 978 mnm - +421 48 4199 900 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV VIDIEK DETSKÉ ATRAKCIE LANOVKA LYŽOVANIE ŠPORT TOP na SLOVENSKU XPLÓR TIP REKREÁCIA TURISTIKA Park Snow Donovaly Nízke Tatry Juh Park Snow Donovaly Nízke Tatry Juh 1/1 Love It Love It Love It - v zime lyžiarsky rezort s najlepším vybavením pre deti, ale tiež zjazdovky pre náročnejších lyžiarov. PARK SNOW DONOVALY map texture GoogleEarth MAPA SLOVENSKO ► ► MAPA ► REGIÓN HOREHRONIE ► SK.19.01.02 PARK SNOW DONOVALY NÍZKE TATRY JUH - PARK SNOW DONOVALY TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE 1/8 NAHLÁSENIE ÚDAJOV Našiel si chybu, prípadne neaktuálne údaje? POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA: 27. apríla 2021, 18:25:27 OTVÁRACIE DOBY prístupné 09:00 - 16:00 Celoročne Lyžovanie POPLATOK ZA VSTUP 26,00 € 21,00 € 18,00 € Skipas 1-dňový dospelí študenti deti objavuj&spoznaj REGIÓN BRATISLAVA ► 11x HISTORICKÉ i P 4x KULTÚRNE a TECHNICKÉ i P 3x PRÍRODNÉ i P 2x ŠPORTOVÉ i P Bratislavský hrad Slnečné jazerá senec Pieskovec Sandberg Bratislavský hrad 1/18 SPRIEVODCA Kde sa Park Snow nachádza? Nachádza sa tu 4-sedačková lanovka, niekoľko lyžiarskych vlekov a najmä najväčší detský lyžiarsky fun park na Slovensku.

 • VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

  BRATISLAVSKÝ HRAD SK.01.01.02.47 # 47/99 reg.01.Bratislava lok.01.Bratislava gps.48.1421_17.1002 vyd.05.2021 ​ virtuálna zberateľská minca► XPLÓR eSHOP REGIÓN: LIPTOV a NÍZKE TATRY sever ► LOKALITA: NADMORSKÁ VÝŠKA: GPS: ► WEB: ► TEL: 49.100071, 19.446118 besenova.com 513 mnm - +421 917 998 844 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV LIEČIVÉ PRAMENE TIP PRE ZLÉ POČASIE AQUAPARK DETSKÉ ATRAKCIE KÚPANIE REKREÁCIA CELOROČNE TOP na SLOVENSKU XPLÓR TIP Vodný park Bešeňová Liptov Vodný park Bešeňová Liptov 1/1 Love It Love It Love It - sa nachádza v prostredí Chočských vrchov s výhľadom na Nízke a Západné Tatry či Veľkú Fatru. VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ map texture GoogleEarth MAPA SLOVENSKO ► ► MAPA ► REGIÓN LIPTOV ► SK.17.00.10 VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ LIPTOV - VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE 1/8 NAHLÁSENIE ÚDAJOV Našiel si chybu, prípadne neaktuálne údaje?

 • THERMAL PARK VRBOV | Xplór #srdcomPoSlovensku

  SPIŠ - THERMAL PARK VRBOV TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Thermal Park Vrbov Thermal Park Vrbov 1/1 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV MESTSKÁ TURISTIKA CELOROČNE KÚPELE TOP na SLOVENSKU XPLÓR TIP - areál termálneho kúpaliska sa nachádza 7 km od Kežmarku. V thermal parku sa nachádza desať bazénov, z ktorých štyri sú detské. Thermal park ponúka ubytovanie v bungalovoch v dvojposteľových izbách, ale pokiaľ chcete stanovať , v areáli je možnosť kempovania za skvelé ceny. Thermal park Vrbové je vhodný úplne pre každého návštevníka, ktorý chce stráviť peknú dovolenku v prírode. Pár tipov na záver V blízkosti thermal parku sa nachádza lovný rybník.

 • PARK TMAVEJ OBLOHY | Xplór #srdcomPoSlovensku

  POLONINY - PARK TMAVEJ OBLOHY TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Park Tmavej oblohy Park Tmavej oblohy 1/1 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV JEDNODUCHÁ TURISTIKA UNIKÁT OBLOHA TOP na SLOVENSKU XPLÓR TIP - sa nachádza na území Národného parku Poloniny, leží na hraniciach s Poľskom a Ukrajinou. Z hľadiska svetelného znečistenia je územie Národného parku Poloniny najtmavšou oblasťou na Slovensku. „Park tmavej oblohy Poloniny“, je prvou oblasťou svojho druhu na Slovensku. Celková výmera Parku tmavej oblohy Poloniny je 48 519 ha. Čo všetko môžete v parku a jeho okolí vidieť ?

 • KAŠTIEĽ A ZÁMOCKÝ PARK STUPAVA | Xplór #srdcomPoSlovensku

  ZÁHORIE - KAŠTIEĽ A ZÁMOCKÝ PARK STUPAVA TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Kaštieľ a zámocký park Stupava Záhorie Kaštieľ a zámocký park Stupava Záhorie 1/1 VHODNÉ PRE DETI NÁRODNÁ KULT PAMIATKA VIDIEK HISTORICKÁ BUDOVA KAŠTIEĽ TOP v REGIÓNE XPLÓR TIP - barokový kaštieľ, postavený pravdepodobne na mieste vodného hradu, stojí na okraji parku v historickom centre Stupavy. Areál parku je však verejnosti prístupný. Stupavský kaštieľ sa nachádza na okraji parku v historickom centre mesta. Ak sa chystáte do parku autom, leží na pravej strane Hlavnej ulice, ktorá prechádza mestom od Záhorskej Bystrice. V areáli parku, kde v minulosti bol grófsky pivovar, mlyn a niekoľko rybníkov, sa nachádza rozľahlé detské ihrisko, ktoré je tvorené z drevených prvkov a krásne zapadá do parku.

 • KAŠTIEĽ A PARK SPIŠSKÝ HRHOV | Xplór #srdcomPoSlovensku

  SPIŠ - KAŠTIEĽ A PARK SPIŠSKÝ HRHOV TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Kaštieľ a park Spišský Hrhov Kaštieľ a park Spišský Hrhov 1/1 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV MESTSKÁ TURISTIKA CELOROČNE KAŠTIEĽ TOP v REGIÓNE XPLÓR TIP - nádherný a majestátny neobarokový kaštieľ nechal na konci 19-teho storočia postaviť gróf Csáky s manželkou, na mieste pôvodného kaštieľa - stáročného sídla rodu Görgeyovcov. KAŠTIEĽ A PARK SPIŠSKÝ HRHOV NÁRODNÁ KULT PAMIATKA SPIŚSKÝ HRHOV BAROK PARK REGIÓN: SPIŠ a PIENINY ► LOKALITA: NADMORSKÁ VÝŠKA: GPS: ► WEB: ► TEL: map texture GoogleEarth MAPA SLOVENSKO ► ► MAPA ► REGIÓN SPIŠ a PIENINY ► SK.25.00.29 KAŠTIEĽ A PARK SPIŠSKÝ HRHOV XPLÓR eSHOP PRESKÚMAJ 1/8 Love It Love It Love It 11x HISTORICKÉ i P 4x KULTÚRNE a TECHNICKÉ i P 2x PRÍRODNÉ i P 2x ŠPORTOVÉ i P Bratislavský hrad Slnečné jazerá senec Pieskovec Sandberg Bratislavský hrad 1/18 NAHLÁSENIE ÚDAJOV Našiel si chybu, prípadne neaktuálne údaje? Kaštieľ je rozľahlá trojpodlažná budova stojaca v parku s rozlohou skoro 17 hektárov. Park je jedným z piatich najväčších a najzachovalejších parkov východného Slovenska.

 • KAŠTIEĽ A ZÁMOCKÝ PARK SEREĎ | Xplór #srdcomPoSlovensku

  POVAŽIE - KAŠTIEĽ A ZÁMOCKÝ PARK SEREĎ TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Kaštieľ a zámocký park Sereď Považie Kaštieľ a zámocký park Sereď Považie 1/1 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV MESTSKÁ TURISTIKA KAŠTIEĽ TOP v REGIÓNE XPLÓR TIP - Šintavský hrad – krásny i keď schátraný kaštieľ zažil krušné chvíle. Parkovacie miesta nie sú vymedzené, ale kaštieľ sa nachádza priamo v meste, dokonca v parku je zriadený aj amfiteáter, takže parkovacích možností v blízkosti je veľa. Ako majiteľ musel dodržiavať podmienky vlastníctva – zachovať umelecké zariadenie, sprístupniť park verejnosti. Pustošenie pokračovalo ruskou armádou, ktorá si v budove zriadila poľnú nemocnicu, a kúrili si drevenými časťami zariadenia, parketami, knihami, vzácnymi stromami z parku, ktoré vyrúbali. Nakoniec parku ublížili miestni, ktorí za 8 dní vyrábali 5 hektárov agátového lesa.

 • THERMAL PARK DUNAJSKÁ STREDA | Xplór #srdcomPoSlovensku

  PODUNAJSKO - THERMAL PARK DUNAJSKÁ STREDA TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Thermal Park Dunajská Streda Žitný ostrov Thermal Park Dunajská Streda Žitný ostrov 1/1 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV TIP PRE ZLÉ POČASIE DETSKÉ ATRAKCIE KÚPELE TOP na SLOVENSKU XPLÓR TIP – na juhozápadnom Slovensku, v meste Dunajská Streda, je najobľúbenejší a najnavštevovanejší aquapark v okolí Žitného ostrova. THERMALPARK DUNAJSKÁ STREDA LIEČIVÉ PRAMENE KÚPANIE AQUAPARK REKREÁCIA REGIÓN: PODUNAJSKO ► LOKALITA: NADMORSKÁ VÝŠKA: GPS: ► WEB: ► TEL: 47.984166, 17.607959 thermalpark.sk 114 mnm DUNAJSKÁ STREDA +421 31 551 0096 map texture GoogleEarth MAPA SLOVENSKO ► ► MAPA ► REGIÓN PODUNAJSKO ► SK.05.01.02 THERMAL PARK DUNAJSKÁ STREDA XPLÓR eSHOP PRESKÚMAJ 1/8 Love It Love It Love It NAHLÁSENIE ÚDAJOV Našiel si chybu, prípadne neaktuálne údaje?

 • ZOOPARK STROPKOV | Xplór #srdcomPoSlovensku

  Park je jediným zariadením svojho druhu na Slovensku. Areál parku leží v centre mesta na hlavnom ťahu na Poľsko a Ukrajinu. Konštantínovej, je to približne 100 m od ZOO Parku. Čo všetko môžete v ZOO Parku a okolí vidieť ? Po roku 1990 sa Stanica pretransformovala na Park zvierat.

 • KAŠTIEĽ SOKOLOVCE | Xplór #srdcomPoSlovensku

  Okolie parku skrášľuje veľký park s jazierkom i zákonom chráneným stromom. Park Okolie parku zdobí park s rybníkom vďaka Davidovu Hornovi. Nejde len o klasický park. Areál parku je od obce oddelený oplotením a rozdelený na viac zón. Pôvodný stred parku sa zachoval.

 • MURÁNSKA PLANINA

  Treba pripomenúť, že ide o národný park s vysokým stupňom ochrany Jediná prístupná jaskyňa na Muránskej planine je Vešeléniho jaskyňa. V zimnom období si Národný park Muránska planina môžete vychutnať na bežkách alebo v známych zimných strediskách na lyžiach. Fakty o parku Národný park Muránska planina sa zaraďuje medzi najmladšie národné parky Slovenska. Od roku bola Chránenou krajinnou oblasťou Muránska planina, ale v roku 1997 ju vyhlásili sa Národný park Muránska planina. Väčšina územia národného parku je zalesnená.