Search Results

Pro „PARK“ bylo nalezeno 519 výsledků.

 • GOLF PARK RAJEC

  MALÁ FATRA - GOLF PARK RAJEC TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA , NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Golf park Rajec Malá Fatra Golf park Rajec Malá Fatra 1/1 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV VHODNÉ PRE DOSPELÝCH REKREÁCIA GOLF TOP na SLOVENSKU XPLÓR TIP GOLF PARK RAJEC – K tomu ponuka nadštandardných služieb vytvára z Golf parku Rajec ideálne miesto pre strávenie aktívneho RAJEC ŠPORT PARK RAJEC REGIÓN: ► MALÁ FATRA a RAJECKÁ DOLINA LOKALITA: NADMORSKÁ VÝŠKA: GPS: ► WEB: ►

 • PARK SNOW DONOVALY

  POHRONIE - PARK SNOW DONOVALY TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA , NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Park Snow Donovaly Park Snow Donovaly 1/1 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV VIDIEK DETSKÉ ATRAKCIE LANOVKA TOP na SLOVENSKU XPLÓR TIP PARK SNOW DONOVALY - v zime lyžiarsky rezort 978 mnm - +421 48 4199 900 ► MAPA ► REGIÓN TEKOV a POHRONIE ► SK.09.07.02 PARK SNOW DONOVALY Love It Zvolen Kostol svätého Františka z Assisi Kremnica Mestský hrad Basnká Bystrica 1/37 SPRIEVODCA Kde sa Park

 • VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

  LIPTOV - VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA , NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE VIRTUÁLNA MINCA XPLÓR NFT #47/99 .47 SK.12.00.10 LIPTOV - VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ 49.100071, 19.446118 besenova.com 513 mnm - +421 917 998 844 ► MAPA ► REGIÓN LIPTOV ► SK.12.00.10 VODNÝ PARK DETSKÉ ATRAKCIE KÚPANIE REKREÁCIA CELOROČNE TOP na SLOVENSKU XPLÓR TIP Love It Love It Love It Vodný park Bešeňová Liptov Vodný park Bešeňová Liptov 1/1 VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ - sa nachádza v prostredí Chočských

 • KAŠTIEĽ A PARK BETLIAR

  GEMER - KAŠTIEĽ A PARK BETLIAR TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA Park Kaštieľ Betliar obklopuje jeden najväčších anglických parkov na Slovensku. Park začali budovať Andrássyovci už v 18.storočí. Preto nájdeme v parku aj pavilón s mnohými znakmi bratstva. V parku fontány slúžili majiteľom počas horúčav ako súkromné kúpaliská.

 • NESTVILLE PARK | Xplór #srdcomPoSlovensku

  SPIŠ - NESTVILLE PARK TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA , AKTUÁLNE POČASIE Nestville Park Nestville Park 1/1 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV MESTSKÁ TURISTIKA CELOROČNE MÚZEUM TOP v REGIÓNE XPLÓR TIP NESTVILLE PARK – je bránou k spoznaniu jedného z najmalebnejších kútov severného Slovenska, kde v roku 2012 vyrástol obdivuhodný areál Nestville Park a súčasne s ním V areáli Nestville Parku si prídu na svoje deti aj dospelí.

 • THERMAL PARK VRBOV | Xplór #srdcomPoSlovensku

  SPIŠ - THERMAL PARK VRBOV TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Thermal Park Vrbov Thermal Park Vrbov 1/1 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV MESTSKÁ TURISTIKA CELOROČNE KÚPELE TOP na SLOVENSKU XPLÓR TIP THERMAL PARK VRBOV - areál termálneho V thermal parku sa nachádza desať bazénov, z ktorých štyri sú detské. Pár tipov na záver V blízkosti thermal parku sa nachádza lovný rybník.

 • KAŠTIEĽ A PARK HÁJNA NOVÁ VES

  PONITRIE - KAŠTIEĽ A PARK HÁJNA NOVÁ VES TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY , HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Kaštieľ a park Hájna Nová Ves Kaštieľ a park Hájna Nová Ves DETI VHODNÉ PRE SENIOROV MESTSKÁ TURISTIKA HISTORICKÁ BUDOVA KAŠTIEĽ TOP v REGIÓNE XPLÓR TIP KAŠTIEĽ A PARK NÁRODNÁ KULT PAMIATKA RUINA RENESANCIA PARK REGIÓN: ► PONITRIE a POŽITAVIE LOKALITA: NADMORSKÁ VÝŠKA: Škola neutiahla finančne udržiavanie kaštieľa aj s parkom, tak predala park v roku 2003 súkromnému majiteľovi

 • PARK TMAVEJ OBLOHY | Xplór #srdcomPoSlovensku

  , NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Park Tmavej oblohy Park Tmavej oblohy 1/1 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV Národného parku Poloniny, leží na hraniciach s Poľskom a Ukrajinou. „Park tmavej oblohy Poloniny“, je prvou oblasťou svojho druhu na Slovensku. Celková výmera Parku tmavej oblohy Poloniny je 48 519 ha. Čo všetko môžete v parku a jeho okolí vidieť ?

 • KAŠTIEĽ A ZÁMOCKÝ PARK SEREĎ | Xplór #srdcomPoSlovensku

  POVAŽIE - KAŠTIEĽ A ZÁMOCKÝ PARK SEREĎ TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Kaštieľ a zámocký park Sereď Považie Kaštieľ a zámocký park Parkovacie miesta nie sú vymedzené, ale kaštieľ sa nachádza priamo v meste, dokonca v parku je zriadený , knihami, vzácnymi stromami z parku, ktoré vyrúbali. Nakoniec parku ublížili miestni, ktorí za 8 dní vyrábali 5 hektárov agátového lesa.

 • KAŠTIEĽ A PARK SPIŠSKÝ HRHOV | Xplór #srdcomPoSlovensku

  SPIŠ - KAŠTIEĽ A PARK SPIŠSKÝ HRHOV TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA , NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Kaštieľ a park Spišský Hrhov Kaštieľ a park Spišský Hrhov 1/1 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV MESTSKÁ TURISTIKA CELOROČNE KAŠTIEĽ TOP v REGIÓNE XPLÓR TIP KAŠTIEĽ A PARK Kaštieľ je rozľahlá trojpodlažná budova stojaca v parku s rozlohou skoro 17 hektárov. Park je jedným z piatich najväčších a najzachovalejších parkov východného Slovenska.

 • KAŠTIEĽ A ZÁMOCKÝ PARK STUPAVA | Xplór #srdcomPoSlovensku

  ZÁHORIE - KAŠTIEĽ A ZÁMOCKÝ PARK STUPAVA TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY , HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Kaštieľ a zámocký park Stupava Záhorie Kaštieľ a zámocký park Areál parku je však verejnosti prístupný. Stupavský kaštieľ sa nachádza na okraji parku v historickom centre mesta. ihrisko, ktoré je tvorené z drevených prvkov a krásne zapadá do parku.

 • THERMAL PARK DUNAJSKÁ STREDA | Xplór #srdcomPoSlovensku

  PODUNAJSKO - THERMAL PARK DUNAJSKÁ STREDA TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY , HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Thermal Park Dunajská Streda Žitný ostrov Thermal Park Dunajská 551 0096 map texture GoogleEarth MAPA SLOVENSKO ► ► MAPA ► REGIÓN PODUNAJSKO ► SK.04.03.02 THERMAL PARK STREDA Love It Love It Love It VIRTUÁLNA MINCA XPLÓR NFT #47/99 .47 SK.04.03.02 PODUNAJSKO - THERMAL PARK

 • ZOOPARK STROPKOV | Xplór #srdcomPoSlovensku

  Park je jediným zariadením svojho druhu na Slovensku. Areál parku leží v centre mesta na hlavnom ťahu na Poľsko a Ukrajinu. Konštantínovej, je to približne 100 m od ZOO Parku. Čo všetko môžete v ZOO Parku a okolí vidieť ? Po roku 1990 sa Stanica pretransformovala na Park zvierat.

 • KAŠTIEĽ KOČOVCE | Xplór #srdcomPoSlovensku

  NÁRODNÁ KULT PAMIATKA BAROKO PARK REGIÓN: ► POVAŽIE LOKALITA: NADMORSKÁ VÝŠKA: GPS: ► WEB: ► TEL: 48.741876 POPLATOK ZA VSTUP bezplatný Vstup Park objavuj&spoznaj REGIÓN POVAŽIE ► Trenčiansky hrad Katedrárla Súčasnosť Od roku 1967 je kaštieľ aj park v užívaní Stavebnej fakulty Slovenskej technickej univerzity Konajú sa tu rôzne konferencie, semináre, súťaže a v parku aj svadobné obrady a hostiny. Tí, ktorí sa zas radi prechádzajú, môžu využiť obrovský park plný vzácnych drevín.