Search Results

Pro „ROZHLADNA“ bylo nalezeno 148 výsledků.

 • ROZHĽADŇA ROZBEHY | Xplór #srdcomPoSlovensku

  , NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Love It Love It Love It Rozhľadňa Rozbehy Rozhľadňa Rozbehy 1/1 VHODNÉ MALÉ KARPATY a TRNAVA LOKALITA: NADMORSKÁ VÝŠKA: GPS: ► WEB: ► TEL: 48.572581, 17.390911 obeccerova.sk/rozhladna ROZBEHY ROZHĽADŇA ROZBEHY - na Slovensku je momentálne okolo 150 verejne prístupných rozhľadní. Rozhľadňa je pre peších dostupná po modrej a žltej značke z rázcestia Rozbehy. Pre motorizovaných je priamo pri rozhľadni vybudované parkovisko.

 • ROZHĽADŇA TERCHOVSKÉ SRDCE TERCHOVÁ

  MALÁ FATRA - ROZHĽADŇA TERCHOVSKÉ SRDCE TERCHOVÁ TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA , FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Rozhľadňa Terchovské srdce Terchová Malá Fatra Rozhľadňa FATRA a RAJECKÁ DOLINA LOKALITA: NADMORSKÁ VÝŠKA: GPS: ► WEB: ► TEL: 49.261451, 19.027829 terchova.sk/Rozhladna Rozhľadňu s náučným chodníkom vybudovala obec Terchová. A strana, čo sa veselí, je strana s rozhľadňou a vstupom na kopec.

 • ROZHĽADŇA BOBOVEC

  KYSUCE - ROZHĽADŇA BOBOVEC TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, REGIÓN: ► KYSUCE LOKALITA: NADMORSKÁ VÝŠKA: GPS: ► WEB: ► TEL: 49.340822, 18.947506 staraBystrica.sk/rozhladnaBobovec XPLÓR TIP ROZHĽADŇA BOBOVEC - na Slovensku je momentálne okolo 150 verejne prístupných rozhľadní. Rozhľadňa Bobovec Kysuce Rozhľadňa Bobovec Kysuce 1/1 Love It Love It Love It VIRTUÁLNA MINCA XPLÓR NFT A č všetko môžete na rozhľadni a v jej okolí vidieť ?

 • ROZHĽADŃA POLOMSKÉ OČKO

  prístupných rozhľadní. JEDNODUCHÁ TURISTIKA VHODNÉ PRE SENIOROV VHODNÉ PRE DETI Rozhľadňa Polomské očko Rozhľadňa Polomské Čo všetko môžete v okolí rozhľadne vidieť ? Na rozhľadni nájdete kaplnku, zvieratá a dozviete sa o zbojníkoch. Jedného nájdete aj neďaleko rozhľadne.

 • ROZHĽADŇA VEĽKÝ LOPENÍK | Xplór #srdcomPoSlovensku

  , NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Rozhľadňa Veľký Lopeník Rozhľadňa Veľký Lopeník 1/1 VHODNÉ PRE DETI PRÍRODA JEDNODUCHÁ TURISTIKA VÝSTUP ROZHĽADŇA TOP v REGIÓNE XPLÓR TIP ROZHĽADŇA VEĽKÝ LOPENÍK - na Slovensku ZÁHORIE a KOPANICE LOKALITA: NADMORSKÁ VÝŠKA: GPS: ► WEB: ► TEL: 48.917779, 17.785077 .trencinregion.sk/rozhladnaVelkyLopenik Výška rozhľadne je 22 metrov. Rozhľadňa Lipovec je, tak ako mnohé iné rozhľadne na Záhorí, veľmi dobre dostupná autom.

 • ROZHĽADŇA ČEREŠENKA | Xplór #srdcomPoSlovensku

  , NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Rozhľadňa Čerešenka Rozhľadňa Čerešenka 1/1 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV JEDNODUCHÁ TURISTIKA SO PSOM ROZHĽADŇA TOP V REGIÓNE XPLÓR TIP ROZHĽADŇA ČEREŠENKA - stojí na : ► KOŠICE a ABOV LOKALITA: NADMORSKÁ VÝŠKA: GPS: ► WEB: ► TEL: 48.791643, 21.374030 rozhanovce.com/rozhladnaCeresenka Rozhľadňa stojí 17 km severovýchodne od Košíc. Čo všetko môžete na rozhľadni a v jej okolí vidieť ? Turistická rozhľadňa je 11 m vysoká.

 • ROZHĽADŇA ŽALOSTINÁ | Xplór #srdcomPoSlovensku

  , NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Rozhľadňa Žalostiná Záhorie Rozhľadňa Žalostiná Záhorie 1/1 VHODNÉ PRE DETI JEDNODUCHÁ TURISTIKA VIDIEK ROZHĽADŇA TOP v REGIÓNE XPLÓR TIP ROZHĽADŇA ŽALOSTINÁ - na Slovensku je momentálne okolo 150 verejne prístupných rozhľadní. ZÁHORIE a KOPANICE LOKALITA: NADMORSKÁ VÝŠKA: GPS: ► WEB: ► TEL: 48.817335, 17.426616 trencinregion.sk/rozhladnaZalostina Rozhľadňa bola postavená v roku 2010.

 • ROZHĽADŇA HÁJNICA | Xplór #srdcomPoSlovensku

  , NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Rozhľadňa Hájnica Považie Rozhľadňa Hájnica Považie 1/1 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV JEDNODUCHÁ TURISTIKA VIDIEK ROZHĽADŇA TOP v REGIÓNE XPLÓR TIP ROZHĽADŇA HÁJNICA - na Slovensku je momentálne okolo 150 verejne prístupných rozhľadní. REGIÓN: ► POVAŽIE LOKALITA: NADMORSKÁ VÝŠKA: GPS: ► WEB: ► TEL: 48.817402, 17.86659 trencinRegion.sk/rozhladnaHajnica A č všetko môžete na rozhľadni a v jej okolí vidieť ?

 • ROZHĽADŇA VEĽKÁ HOMOLA | Xplór #srdcomPoSlovensku

  HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Love It Love It Love It Rozhľadňa Veľká Homola Malé Karpaty Rozhľadňa WEB: ► TEL: 48.36346, 17.261144 bratislavskykraj.sk/rozhladna_velkaHomola 709 mnm - +421 918 124 794 Druhá verzia rozhľadne bola vybudovaná v roku 2001 a presahovala výšku 20 m. V roku 2016 bola rozhľadňa uzavretá na ďalšie 2 roky. Začalo sa s demontovaním a budovaním novej rozhľadne.

 • ROZHĽADŇA HÁJ NOVÁ BAŇA

  , NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Rozhľadňa Háj Nová Baňa Pohronie Rozhľadňa Háj Nová Baňa Pohronie 1/1 VHODNÉ ROZHĽADŇA HÁJ NOVÁ BAŇA - na Slovensku je momentálne okolo 150 verejne prístupných rozhľadní. Rozhľadňa Háj patrí medzi najkrajšie vyhliadkové lokality v okolí Novej Bane. ► TEKOV a POHRONIE LOKALITA: NADMORSKÁ VÝŠKA: GPS: ► WEB: ► TEL: 48.434095, 18.656915 regionGron.sk/rozhladnaHaj Rozhľadňa sa nachádza na trase Náučného chodníka Zvonička, na zástavke č. 4 - HÁJ .

 • ROZHĽADŇA DOHŇANY | Xplór #srdcomPoSlovensku

  , NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Rozhľadňa Dohňany Považie Rozhľadňa Dohňany Považie 1/1 VHODNÉ PRE DETI VHODNÉ PRE SENIOROV JEDNODUCHÁ TURISTIKA VIDIEK ROZHĽADŇA TOP v REGIÓNE XPLÓR TIP ROZHĽADŇA DOHŇANY - na Slovensku je momentálne okolo 150 verejne prístupných rozhľadní. Po ľavej strane potom zbadáte rozhľadňu. Čo všetko môžete z rozhľadne uvidieť ? Rozhľadňa je vysoká 21 a pol metra a má tvar valašského klobúka.

 • ROZHĽADŇA OPAVA

  VÝSTUP JEDNODUCHÁ TURISTIKA VHODNÉ PRE SENIOROV VHODNÉ PRE DETI Rozhľadňa Opava Rozhľadňa Opava 1/1 REGIÓN BANSKÁ ŠTIAVNICA LOKALITA: NADMORSKÁ VÝŠKA: GPS: ► WEB: ► TEL: 48.189656, 19.171847 hiking.dennikn.sk/RozhladnaOpavskaHora K rozhľadni je prístupná cesta popri vodárni, kde môžete zaparkovať. Cesta na rozhľadňu je dlhá 2 km. Na rozhľadňu sa dostanete pešou chôdzou, bicyklom alebo aj autom. Pri rozhľadni sú vybudované dve drevené sediská so stolíkmi a ohnisko.

 • ROZHĽADŇA BRESTOVEC | Xplór #srdcomPoSlovensku

  ZÁHORIE - ROZHĽADŇA BRESTOVEC TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA , NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE Rozhľadňa Brestovec Záhorie Rozhľadňa Brestovec Záhorie 1/1 VHODNÉ PRE DETI JEDNODUCHÁ TURISTIKA VIDIEK ROZHĽADŇA TOP v REGIÓNE XPLÓR TIP ROZHĽADŇA BRESTOVEC - POĽANA - majestátna 21,5 m vysoká rozhľadňa na Kopaniciach tu stojí od roku 2009. ZÁHORIE a KOPANICE LOKALITA: NADMORSKÁ VÝŠKA: GPS: ► WEB: ► TEL: 48.803663, 17.544802 trencinregion.sk/rozhladnaBrestovec

 • ROZHĽADŇA VEĽKÉ BOROVÉ

  LIPTOV - ROZHĽADŇA VEĽKÉ BOROVÉ TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA VÝHĽAD PRECHÁDZKA TOP v REGIÓNE XPLÓR TIP Love It Love It Love It Rozhľadňa Veľké Borové Rozhľadňa Veľké Borové 1/1 ROZHĽADŇA VEĽKÉ BOROVÉ - na Slovensku je momentálne okolo 150 verejne prístupných rozhľadní Dodnes slúži rozhľadňa aj ako zvonica a má výšku 11 metrov. Priamo z obce je rozhľadňa Veľké Borové dostupná peši asi za 30 minút a druhá rozhľadňa na vrchole Súšava