top of page
thermal park dunajská streda

thermal park dunajská streda

icon_hist_ZRÚCANINA.png

región: podunajsko
lokalita:
nadmorská výška:
gps:  ►
web: ►
kontakt:

114 mnm

dunajská streda

+421 31 551 0096

.thermal park dunajská streda – na juhozápadnom Slovensku, v meste Dunajská Streda, je najobľúbenejší a najnavštevovanejší aquapark v okolí Žitného ostrova.

.otváracie doby

.poplatok za vstup

celoročne

09:00 - 20:00

13,00 €/ 15,00 €

11,00 €/ 13,00 €

zadarmo 

11,00 €/ 13,00 €

dospelí

deti do 14r

deti do 3r

seniori, študenti, zťp

icon_HOME.png
icon_eShop.png
icon_REGMAP.png


.pre denné tipy na výlety sleduj naše 

facebook stránky @xplor.sk a @srdcomposlovensku

facebook skupinu @srdcomposlovensku

instagram účet @xplor.sk a @srdcomposlovensku

Pinterest nástenku Xplór

.sprievodcaobľúbený aquapark vďačí za svoj vznik náhode, keď v 80. rokoch minulého storočia navŕtali namiesto olejového vrtu v hĺbke 1 600 metrov horúci prameň s mineralizovanou vodou. Jej teplota dosahovala 57 °C a bola ideálnym prostriedkom na vznik zábavného a relaxačného miesta.


areál sa rozprestiera na 18 hektároch a ponúka nekonečné množstvo zábavy a atrakcií. Teplota vody v bazénoch je veľmi príjemná – od 26 do 39 °C. Návštevníkov čaká vo vonkajšom areáli relaxačný bazén so sedačkami, rekreačný bazén s rôznymi vodnými atrakciami, veľký plavecký bazén, menší taliansky bazén a jacuzzi. Pre najmenších je lákadlom detský bazén so šmykľavkami. Kto má rád adrenalín a zábavu, určite si príde na svoje na tobogánovej veži so siedmimi tobogánmi.


vo vnútri krytého areálu môžete využiť 4 bazény – plavecký, wellness bazén s rôznymi atrakciami, detský a oddychový, z ktorého je možné vyjsť aj do vonkajšej časti.


kto sa chce radšej relaxovať a načerpať nové sily, ten nech určite neobíde saunový svet. Čakajú tu na vás 4 druhy sáun, soľná miestnosť, vírivka, ochladzovací bazén, ľadopád, zážitkové sprchy. Môžete využiť tiež služby masáží, oxigenoterapie alebo magnetoterapie.

Thermalpark ponúka jedinečnú službu v podobe saunového ceremoniálu, ktorý má blahodarné účinky na organizmus a ešte sa aj zabavíte.


ak sa rozhodnete navštíviť toto úžasné miesto, čaká tu na vás aj množstvo kultúrnych akcií, pre deti animátorské služby, rôzne športové ihriská – minigolf, stolný tenis, vonkajší šach a nezostanete ani hladní, k dispozícii je niekoľko gastroprevádzok.


Našiel si chybu, prípadne neaktuálne údaje?

Chcel by si doplniť značku, info alebo skúsenosti, ktoré máš z vlastnej návštevy?

posledná aktualizácia:

7. mája 2023, 9:51:28

bottom of page