lista s ornamentom.png

PODUNAJSKO - THERMAL PARK DUNAJSKÁ STREDA

TURISTICKÁ ZAUJÍMAVOSŤ, TIP NA VÝLET, SPRIEVODCA, MAPA, FOTKY, HODNOTENIA, NAVIGÁCIA, AKTUÁLNE POČASIE

CAT_PRÍR_ZAUJÍMAVOSŤ.png
icon_STARS 5.0.png

THERMALPARK DUNAJSKÁ STREDA – na juhozápadnom Slovensku, v meste Dunajská Streda, je najobľúbenejší a najnavštevovanejší aquapark v okolí Žitného ostrova.

REGIÓN: ► PODUNAJSKO

LOKALITA:

NADMORSKÁ VÝŠKA:

GPS:  ►

WEB: ►

TEL:

114 mnm

DUNAJSKÁ STREDA

+421 31 551 0096

map texture

GoogleEarth

00_3d_mapka_slovensko.png
icon_HOME.png

SK.05.01.02

THERMAL PARK DUNAJSKÁ STREDA

XPLÓR eSHOP

1/8

Našiel si chybu, prípadne neaktuálne údaje?

Chcel by si doplniť značku, info alebo skúsenosti, ktoré máš z vlastnej návštevy?

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA:

OTVÁRACIE DOBY

Celoročne


09:00 - 21:00

POPLATOK ZA VSTUP

10,00 €

7,00 €

zadarmo 

9,00 €

dospelí

deti do 14r

deti do 3r

seniori, študenti, ZŤP

SPRIEVODCA 


Obľúbený aquapark vďačí za svoj vznik náhode, keď v 80. rokoch minulého storočia navŕtali namiesto olejového vrtu v hĺbke 1 600 metrov horúci prameň s mineralizovanou vodou. Jej teplota dosahovala 57 °C a bola ideálnym prostriedkom na vznik zábavného a relaxačného miesta.

Areál sa rozprestiera na 18 hektároch a ponúka nekonečné množstvo zábavy a atrakcií. Teplota vody v bazénoch je veľmi príjemná – od 26 do 39 °C. Návštevníkov čaká vo vonkajšom areáli relaxačný bazén so sedačkami, rekreačný bazén s rôznymi vodnými atrakciami, veľký plavecký bazén, menší taliansky bazén a jacuzzi. Pre najmenších je lákadlom detský bazén so šmykľavkami. Kto má rád adrenalín a zábavu, určite si príde na svoje na tobogánovej veži so siedmimi tobogánmi.

Vo vnútri krytého areálu môžete využiť 4 bazény – plavecký, wellness bazén s rôznymi atrakciami, detský a oddychový, z ktorého je možné vyjsť aj do vonkajšej časti.

Kto sa chce radšej relaxovať a načerpať nové sily, ten nech určite neobíde saunový svet. Čakajú tu na vás 4 druhy sáun, soľná miestnosť, vírivka, ochladzovací bazén, ľadopád, zážitkové sprchy. Môžete využiť tiež služby masáží, oxigenoterapie alebo magnetoterapie.

Thermalpark ponúka jedinečnú službu v podobe saunového ceremoniálu, ktorý má blahodarné účinky na organizmus a ešte sa aj zabavíte.

Ak sa rozhodnete navštíviť toto úžasné miesto, čaká tu na vás aj množstvo kultúrnych akcií, pre deti animátorské služby, rôzne športové ihriská – minigolf, stolný tenis, vonkajší šach a nezostanete ani hladní, k dispozícii je niekoľko gastroprevádzok.


PRE DENNÉ TIPY NA VÝLETY SLEDUJ NAŠE

 

xplor.png
  • Xplór Facebook
  • Xplór Instagram
xplor_AppStore_button.png
xplor_GPlay_button.png

MESAČNÝ NEWSLETTER XPLÓR