top of page

región: liptov a nízke tatry sever
lokalita:
nadmorská výška:
gps:  ►
web: ►
kontakt:

582 mnm

liptovský mikuláš

+421 915 834 644

aquapark tatralandia - leží štyri kilometre od centra Liptovského Mikuláša v lokalite Ráztoky, na severnom brehu vodnej nádrže Liptovská Mara. Najväčší celoročný areál vodnej zábavy s ubytovaním na Slovensku, v Čechách a Poľsku ponúka návštevníkom 14 bazénov a 26 toboganov.

.otváracie doby

.poplatok za vstup

09:00 - 21:00

celoročne

30,00 €

27,00 €

23,00 €

dospelí 

študenti, seniori

deti

aquapark tatralandia liptovský mikuláš

icon_hist_ZRÚCANINA.png
aquapark tatralandia liptovský mikuláš
icon_HOME.png
icon_eShop.png
icon_REGMAP.png


.sprievodca


minerálna voda Tatralandie blahodarne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo. Zdrojom termálnej vody je vrt, z ktorého prúdi na povrch voda z hĺbky vyše 2500 metrov. Súčasťou rozsiahleho areálu sú bazény s celoročnou aj sezónnou prevádzkou, viaceré tobogany a vodné kĺzačky, parné kúpele, sauny, wellness centrum, ubytovacie a stravovacie zariadenia, požičovňa športových potrieb, šport aréna a iné športové zariadenia.


súčasťou aquaparku je aj Funpark Tatralandia - najväčší zábavný areál na Slovensku. Tropical Paradise zase predstavuje kúsok tropického raja s priemernou teplotou 30°C a s originálnou tropickou flórou. Celoročná tropická teplota s prirodzenými slnečnými lúčmi je možná vďaka unikátnej strešnej fólii, ktorá svojou priehľadnosťou zabezpečuje návštevníkom možnosť opaľovať sa v lete i v zime. Samozrejmosťou sú štyri moderné bazény a množstvo masážnych a zábavných atrakcií. V Hawaii komplexe môžete počas celého roka surfovať na umelej vlne. Kto si netrúfa postojačky, jazdiť môže aj ležiac na doske. Súčasťou je dohľad profesionálneho inštruktora, ktorý poskytne aj úplným začiatočníkom krátky kurz.

.pre denné tipy na výlety sleduj naše 

Našiel si chybu, prípadne neaktuálne údaje?

Chcel by si doplniť značku, info alebo skúsenosti, ktoré máš z vlastnej návštevy?

posledná aktualizácia:

14. apríla 2023, 18:23:31

bottom of page